21.02.2022

Депутат облради ініціює нагородження героїв Олімпіади

В останні п’ять днів, на екранах наших телевізорів та на сторінках різних ЗМІ, ми часто бачимо наших земляків – володаря єдиної медалі для України, на зимовій Олімпіаді в Пекіні, віце-чемпіона з лижної акробатики Олександра Абраменка та старшого тренера збірної з фристайлу Максима Нескоромного.
Чиновники різних рангів присвячують фристайлу бравурні дифірамби.
А сам Олександр Абраменко, у багатьох своїх інтерв’ю підкреслював, що найкращою нагородою для нього було б будівництво нового сучасного трампліну в Миколаєві.

А поки що спортивні функціонери роздумують про майбутнє фристайлу в Миколаєві, депутат Миколаївської обласної ради Оксана Калюжна виступила з чудовою ініціативою.

21 лютого вона зареєструвала депутатське звернення, на ім’я голови облради, в якому просить нагородити героїв зимових Олімпійських ігор Олександра Абраменка та Максима Нескоромного відзнакою Миколаївської обласної ради – “Хрест Святого Миколая”

Депутат сподівається, що ця скромна нагорода завжди буде нагадувати Олександру і Максиму про їхню малу батьківщину.

Варто зазначити, що О.Калюжна є членом робочої групи з відродження фристайлу, яка була створена при облдержадміністрації. І вона щиро, як і тисячі миколаївців, переживає за подальшу долю цього виду спорту.

М.Гаранін

Leave a Reply