10.02.2016

Для бійців 53-ї механізованої бригади організувано банні дні (ФОТО)

7

9 лютого за ініціативи облдержадміністрації було організовано банний день для 400 військовослужбовців 53-ї механізованої бригади, військова частина яких дислокується на полігоні Широкий Лан.

Працівники соціальної сфери зібрали гуманітарну допомогу – засоби гігієни, продукти харчування, воду. Крім того, військовим видали нову білизну та необхідні медикаменти. Бійці мали можливість попити гарячого чаю, перекусити та відбули назад до військової частини.

Керівництво області вдячне генеральному директору ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» Костянтину Картошкіну за допомогу в організації баних днів для військовослужбовців.

Нагадаємо, що 46 бійців 53-ї механізованої бригади, не задоволені умовами перебування вийшли з полігону Широкий Лан та рушили на прийом до військового прокурора. За дорученням облдержадміністрації військовим направили автобус. Поспілкуватися з бійцями та дізнатися про їх проблеми виїхав радник голови ОДА, учасники АТО Валентин Тимофєєв.

Перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук разом з головою Миколаївської РДА Аллою Воробйовою у приміщенні районної адміністрації організував зустріч з військовим прокурором Миколаївського гарнізону Південного регіону України полковником Олександром Китом.

Військові розповіли про свої побутові проблеми з яким зіткнулись прибувши на Широколанівський полігон та написали звернення до військової прокуратури.

Прокурор пообіцяв в продовж 2-3 днів розібратися у ситуації.

Читайте також: Генштаб ВСУ проведет служебную проверку по заявлению военных 53-й бригады (ВИДЕО)

6 9 8

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

Leave a Reply