19.02.2022

До Києва привезли олімпійське “срібло”.

Сьогодні, 19 лютого, на батьківщину повернулася збірна команда України з фристайлу, яка брала участь у 24-х зимових Олімпійських Іграх, у Пекіні.

Разом із командою повернулися і наші земляки, віце-чемпіон Олімпійських ігор у лижній акробатиці Олександр Абраменко та старший тренер Максим Нескоромний.

В аеропорту Бориспіль, членів делегації зустрічав міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, рідні та близькі, журналісти та друзі. Своїми враженнями про зустріч міністр поділився на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ.

Вадим Гутцайт

Довгоочікуване олімпійське «срібло» вже в Україні!

Сьогодні зустрічали нашого віцечемпіона зимових XXIV Олімпійських ігор у Пекіні-2022, фристайліста Олександра Абраменка. Знаю, яких титанічних зусиль коштувала ця срібна медаль, яка на вагу «золота»! Також, впевнений, що результат спортсмена залежить не тільки від нього, а й від усієї великої команди. Тому, окремо дякую головному тренеру збірної України з фристайлу, наставнику олімпійського чемпіона, Enver Ablaev. Дуже вдячний за цей «дрім тім», який зібрали навколо себе! Бажаю подальших успіхів та найкращих результатів!

Попереду на нас чекає багато спільної та плідної роботи, тому на цьому не зупиняємося, а впевнено крокуємо назустріч новим викликам та перемогам!

Найближчим часом наші земляки повернуться до Миколаєва, де їх з нетерпінням чекають рідні та численні вболівальники.

М.Гаранін

Leave a Reply