02.02.2016

До приїзду губернатора міська влада Первомайська вирішила прибрати сніг (ВІДЕО)

20160202_112236

1 лютого, до приїзду голови Миколаївської обласної адміністрації, міська рада Первомайська нарешті вирішила очистити дороги від снігу.

Під час недавніх снігопадів міська влада проявила всю свою байдужість до мешканців Первомайська. Із доріг розчищали тільки центральні магістралі, все, що поза ними можновладців не цікавило. Це  дороги у часному секторі, у дворах багатоповерхівок і саме центральна площа міста.

Та вчора, 01.02.2016 року, жителі Первомайська помітили небувалу активність небаченної до того у місті кількості сніговбиральної техніки. Причина тому – приїзд у Первомайськ губернатора області Вадима Мерікова, – повідомляє “ПС Первомайськ“.

Хочеться нагадати «владним небожителям», що чисті дороги та площа Первомайцям потрібні завжди для нормального комфортного життя, а не для того, щоб похизуватися чи відчитатися перед головою ОДА, – повідомили активісти.

Губернатор приїхав тихо, без оголошення, щоб провести колегіум у закритому режимі із представниками райдержадміністрацій. Громаду міста не повідомляли і не запрошували.

Раніше, Вадим Іванович обдурив Первомайців, обіцяючи приїхати у місто в середині вересня 2015 року, щоб поспілкуватися з громадою та дізнатися про їх проблеми перед місцевими виборами.

Не приїхав, бо знав, що питання гострі. Питання не про Корнацького і Дромашко, а про міськводоканал, про фінансову ревізію і хабарників при владі, про ремонт місцевих доріг і бюджетних крадіїв, про сотні інших проблем міста. Та хіба воно треба «птахам високого польоту» знати проблеми громади. Громади, яка навіть міського голову обрати не може без фальсіфікацій, – сказали активісти.

Читайте також: У 2015 році Первомайська міліція та її начальник Олександр Бадера діяли належним чином

Leave a Reply