02.02.2016

У 2015 році Первомайська міліція та її начальник Олександр Бадера діяли належним чином

53af849afff04ea17dad8ed572940ada

Одеський апеляційний адміністративний суд 20 січня 2016 року визнав, що Первомайським МВ УМВС під керівництвом Олександра Бадери було прийнято всіх належних заходів по забезпеченню правопорядку під час спроб ТОВ “Партнер-агро” незаконно перешкодити збору врожаю комбайнами агрофірми Корнацьких влітку минулого року на полях поблизу села Чаусово-2. 

Тобто встановлено, що начальник відділу міліціі і всі задіяні в багатоденній операції біля Чаусово-2 співробітники поступали абсолютно законно, і претензії до них з боку керівників “Партнер-агро” є безпідставними.
Саме директор “Партнер-агро”, відставний міліцейський генерал М.Марченко звинуватив  первомайських міліціонерів у злочинній бездіяльності, яка начебто полягала у тому, що вони, на його вимогу, не зупинили комбайни і не припинили збір врожаю.

Для пана генерала, що на старості літ подався у грабіжники, яких сучасною мовою називають рейдерами, законні діі первомайських міліціонерів виявилися тоді несподіваним і неприємним сюрпризом. Тим більше, що і він сам, і особливо його син Юрій Марченко, звільнений по люстрації  прокурор, маючи в Миколаєві широкі “ділові” зв’язки в обласній міліціі й облпрокуратурі, “підключили” ці інстанції до тиску на первомайських міліціонерів і до наскоків на агрофірму Корнацьких “по повній програмі”. Що означає “підмазали” і взяли в долю.

Історія про “наїзди” генпрокурора Пшонки, губернатора Круглова та їх поплічників на агрофірму Корнацьких добре відома, але не всім відомі деякі активні учасники цих злочинів. Деякі з них до пори до часу трималися в тіні, в тому числі “тріо” із  Миколи і Юрія Марченків та Михайла Титова, знаного у певних колах як “Мультик”.

Для захоплення земель та підприємства Корнацьких в літку 2012 року вся ця банда спеціально заснувала в Миколаєві ТОВ “Партнер-агро”, для якого Круглов і тогочасний голова Первомайської райдержадміністраціі Демченко сфальшували “конфіскацію” землі Клавдіі Корнацької.

Пшонки втекли, Круглов зачаїася, але їх вищеозначені подільники продовжили рейдерство. Благо, в Миколаєві після Майдану в обласній адміністраціі,міліціі, прокуратурі й судах по суті нічого не змінилось.

Тож принципову і законну позицію О.Бадери й інших співробітників відділу міліціі, які в липні 2015 року охороняли порядок на полях під Чаусово-2 і не надали підтримки бандитам, не погодились виконувати явно незаконні вказівки й вимоги обласного керівництва, прокурорів і самих бандитів-рейдерів, ці ж рейдери вирішили визнати службовою бездіяльністю та злочином. І в жовтні 2015 року навіть частково отримали в Миколаівському окружному суді бажаний результат – знову ж таки, виключно завдяки давнім і тісним “діловим” зв’язкам у миколаївських судах.

Отримавши “за свої гроші” замовне і завідомо незаконне рішення суду, Микола Марченко тоді цинічно заявив, що його «засмучує той факт, що доводиться через суд доводити помилки правоохоронних органів».

Та “засмутився” генерал-рейдер Марченко передчасно, апеляційний суд, об’єктивно проаналізувавши матеріали справи, дійшов висновку, що: “Під час вказаних подій Первомайський МВ УМВС належним чином забезпечив громадський порядок на спірних земельних ділянках, не допускав подальшої ескалації конфлікту, це підтверджує той факт, що працівники міліціі належним чином виконали обов’язки, які на них покладені Законом Украіни “Про міліцію”.”

Тому, апеляційний суд ухвалив: постанову Миколаівського окружного суду – скасувати, а провадження за позовом ТОВ “Партнер-агро” – закрити.
Рішення суду вступило в законну силу.

Leave a Reply