02.03.2022

Добровольчі формування для захисту Вітчизни мусять бути створені негайно і без перешкод

У сьогоднійшій ситуації прикро про таке писати, але й не писати не можна. Треба щоб у високих київських кабінетах почули і вжили заходів негайно – як того вимагає воєннний стан.

Тому прошу всіх, хто може адресно переслати цей пост Зеленский Владимир Александрович президент Украины! міністру оборони Резніков Олексій, Командувач Сил ТрО Юрій Галушкін , зробити це. Зокрема прошу Olena Tregub щодо пересилки міністру оборони.

На тлі масового пориву українців до опору інтервентам органи влади Миколаївщини не тільки не озброюють людей, але й перешкоджають створювати Добровольчі формування.

У Києві президент і генпрокурорка випускають з тюрми, з під слідства, якусь мізерну кількість звинувачуваних у скоєнні тяжких злочинів, а на Миколаївщині десятки тисяч законослухняних громадян позбавляються конституційного права на захист Вітчизни і власного життя.

26 лютого міністр оборони Oleksii Reznikov публічно повідомив про  його і Командувача Сил Тероборони Галушкіна спільне рішення щодо необхідності масового створення по всій країні Добровольчих формувань громад (ДФГ), члени яких матимуть можливість отримати бойову зброю. На місцях це повідомлення було сприйнято як довгоочікуване, адже ж українці поки що  змушені зупиняти ворога буквально голими руками – щодня бачимо такі репортажі.

Протягом двох днів після заяви Резнікова мешканцями тільки одного з районів Миколаївщини було створено півтора десятка ДФГ, відповідні рішення, як того вимагає законодавство, були доправлені до командування місцевої частини Сил Територіальної оборони, де їх ….. відмовилися приймати й ставити на облік !

Нач. штабу цієї частини заявив командирам ДФГ, що вже й так перебуває під кримінальним провадженням місцевого управління СБУ – … за незаконну видачу зброї бійцям Сил Тер оборони.

В ситуації, в якій перебуває країна, таке ставлення органів влади до питань організаціі масового спротиву агресії є неприпустимим, це тяжкий злочин. Пишу це не ради звинувачень, а виключно для того, що зазначив на початку – щоб почули і негайно вжили заходів до виправлення.

Аркадій Корнацький

Аркадій Корнацький

 

Aркадій Корнацький, народний депутат України VIII скликання

 

Leave a Reply