23.11.2015

Двох мешканців м. Снігурівка засуджено до реальної міри покарання

За принципового реагування прокуратури Миколаївської області, у апеляційному порядку переглянуто вирок стосовно двох мешканців м. Снігурівка, обвинувачених у вчиненні крадіжок комунального майна.

У ході судового розгляду встановлено, що у січні 2015 року в місті Снігурівка зазначені особи, 1991 та 1972 років народження, вчинили ряд крадіжок телефонного кабелю, що належать державному підприємству «Одеська залізниця».

Їх дії кваліфіковано за ч.2 ст. 185 КК України – крадіжка, вчинена повторно за попередньою змовою групою осіб.

Снігурівським районним судом їх засуджено до 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки.

Не погодившись із вироком суду, прокуратурою внесено апеляційну скаргу з вимогою скасувати вирок суду першої інстанції та ухвалити новий.

Колегією суддів апеляційного суду Миколаївської області скасовано вирок суду першої інстанції та ухвалено новий вирок, яким обвинувачених за вчиненні злочини засуджено до реальної міри покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Загалом протягом 10 місяців 2015 року за реагування прокуратури апеляційним судом скасовано вироки стосовно 84 осіб із ухваленням нових вироків.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Leave a Reply