29.02.2016

Громадська ініціатива для дострокового припинення повноважень міського голови м. Баштанка Рубського І.В.

40

 

Восени цього року активна, патріотична громадськість міста ініціюватиме відставку міського голови Рубського І.В. Чи є для цього підстави?

Які активісти, які патріоти? Хто Ви? Нагадую! Активісти це люди, які спрямовують свої зусилля на реалізацію та досягнення певних ідей безкорисливо для себе.

Бути патріотом – це значить відчувати патріотизм, відчувати любов у своїй Батьківщині і ставити її інтереси вище своїх власних, це бажання зробити все можливе щоб зберегти її саму, її народ та культуру, бажання захищати її інтереси і кордони.

Скільки нас повинно бути в суспільстві, щоб не дати знахабніти чиновникам і ганьбити або ж грабувати будь яку громаду. Ми звернулися особисто до міського голови Рубського І.В., щоб він не піднімав питання зміни місця пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, яке було вирішене у відповідності до норм діючого законодавства.

Питання його перенесення є нахабним кощунством і ганьбою. Міському голові дали проект ескізу пам’ятного знаку без будь якої помпезності і надмірностей, який не повинен бути якимось тягарем для бюджету, і ні в якому разі не потрібно апелювати до громади з протягнутою рукою збирати кошти на помпезні меморіали, бо це відразу зганьбить святий почин.

Міський голова нас не почув і виніс це питання на розгляд вже нових депутатів міської ради, щоб легалізувати свої підступні дії та маніпуляції. Його виправдання в газеті про те, що на площі знаходяться розважальні заклади (напевно це міськрада або райдержадміністрація), де молодь проводить своє дозвілля, випускні вечори та інші розважальні заходи для нас не є аргументом.

Ще у 2014 році після революції Гідності, активно налаштована патріотична громадськість міста підняла питання встановлення пам’ятного знака в центрі на площі Єдності і наводила інші аргументи, а саме:

– пам’ятний знак Героям Небесної сотні встановлений в центрі міста на площі між абмінбудівлями міської та районної влади буде стримувати їх новообраних та новопризначених керівників від будь яких дій по узурпації влади;

– пам’ятний знак Героям Небесної сотні не дасть новому керівництву міської і районної влади вчиняти будь які корупційні дії;

– пам’ятний знак Героям Небесної сотні постійно буде нагадувати як молоді так і іншим громадянам, які перебуватимуть на площі про їх почуття гідності та патріотизму до своєї Батьківщини.

Тепер ми бачимо, що навіть наше звернення в районній газеті не вплинуло на міського голову. Мало того, що він все одно хоче «подалі з глаз» перенести освячений пам’ятний знак, так він ще затіяв меморіальний комплекс, щоб як завжди було на чому «відкатати» кошти, які будуть збирати з громади. Це ганьба і кощунство.

У відповідності до ст.79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» активісти та патріоти громади м.Баштанка будуть ініціювати дострокове припинення повноважень міського голови Рубського І.В. за народною ініціативою. Для цього потрібно зібрати стільки підписів, скільки за нього проголосувало, а це не багато, всього 1151чол..

Уповноважений ГО «Майдан Баштанщини» В.І. Токар

Читайте також: Народний депутат Аркадій Корнацький виступив проти “реформи самоврядування” під час зустрічі з одним із її авторів у Первомайську (ФОТО, ВИДЕО)

Leave a Reply