07.07.2022

Гуманітарний штаб розширює свою допомогу у громадах Миколаївщини

В Новому Бузі Миколаївської області відкрився гуманітарний хаб від благодійного фонду “Дітям України”. Фонд надає допомогу сім’ям з дітьми у Миколаївському, Баштанському районах області та розширює географію допомоги.

Про це розповів президент Миколаївського обласного благодійного фонду “Дітям України” Юрій Діденко.

За словами Юрія Діденка, представники фонду працюють над розширенням географії допомоги. Отримали допомогу села Миколаївського району: Радсад, Козирка, Кринички, Сливине.

“У Миколаєві фонд має декілька точок, де видає гуманітарну допомогу сім’ям з дітьми. Тісно співпрацюємо з волонтерським хабом у Березанці. Передали гуманітарну допомогу в Куцурубську громаду, вони у себе відкриють пункт видачі допомоги. Тепер відкрили пункт видачі й в Новому Бузі”, — сказав Юрій Діденко.

Координатор фонду у Новому Бузі В’ячеслав Цибулько розповів, що гуманітарна допомога переважно надається сім’ям з дітьми різного віку.

“У нас є дитячі речі, іграшки, дитяче харчування. Якщо до нас потрапляють речі для дорослих, то передаємо речі біженцям з Херсона, Снігурівки. Їх на території громади достатньо багато. Днями роздавали гуманітарну допомогу в селі Вівсянівка. Там у нас 16 осіб зі Снігурівки проживає, у тому числі вісім діток”, — сказав В’ячеслав Цибулько.

Для внутрішньо переміщених осіб, розповів В’ячеслав, роздали постільну білизну та речі особистої гігієни. Все необхідне привезли з головного офісу фонду у Миколаєві. Дитячими речами діляться і місцеві. Нещодавно отримали заявку з села Ганнівка, просять допомогти місцевому дитячому інтернату, у якому перебуває майже сорок дітей.

У найближчих планах, сказав В’ячеслав Цибулько, відкрити пункт видачі гуманітарної допомоги в Баштанці.

“Хочемо знайти там людину, завезти речі, щоб Баштанка сама вже розподіляла в громаді гуманітарну допомогу. Логістично складно постійно доставляти допомогу з Нового Буга в Баштанку. Саме тому і плануємо відкрити там пункт видачі”, — пояснив В’ячеслав Цибулько.

У Новому Бузі гуманітарний хаб розташований за адресою вулиця Якова Куцого, 60.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply