08.05.2022

Канікули у миколаївських школах почнуться з 3 червня

У школах міста Миколаєва планують завершити навчальний рік 3 червня 2022 року.

Таке рішення було ухвалено на нараді з керівниками закладів загальної середньої освіти міста, повідомляє управління освіти міськради.

Нагадаємо, що цього року скасовано державну підсумкову атестацію для учнів 4, 9 та 11 класів. При цьому змінено формат проведення зовнішнього незалежного оцінювання. В умовах військового стану запроваджено національний мультипредметний тест, який відбудеться онлайн та міститиме завдання з трьох предметів: української мови, математики, історії України.

Видача документів про освіту для випускників 9 та 11 класів запланована з 10 червня, для випускників 4 класів з 17 червня.

“Звертаємо увагу, що паперова копія документа про отриману початкову освіту видаватиметься навчальними закладами на підставі заяви одного з батьків або інших законних представників учнів (п.5 м.ІІІ наказу МОН від 02.07.2021 767)”, – йдеться у повідомленні.

Додаткову інформацію про дату видачі документів про освіту буде розміщено на офіційних сайтах та в соцмережах навчальних закладів міста Миколаєва.

Leave a Reply