21.07.2018

Касирка на Миколаївщині привласнила гроші вкладників банку

2До Первомайського відділу поліції звернувся представник однієї із банківських установ міста із заявою про те, що під час проведення документальної ревізії ними були виявлені факти привласнення грошових коштів з рахунків їхніх клієнтів шляхом підробки банківських документів.

Проведеним розслідуванням було встановлено, що вказані злочини скоїла 24-річна касирка банку. Як з’ясувалось, працівниця, скориставшись своїм службовим становищем, маючи доступ до поточних рахунків клієнтів, підробляла підписи на відповідних фінансових документах та, знімаючи з них гроші, розпоряджалась ними на власний розсуд.

Слідчим підрозділом за виявленими фактами розпочато кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.ч. 1, 3 ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» та ч.ч. 1, 4 ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Санкції вказаних статей передбачають покарання від накладення штрафу до позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

За узгодженням із місцевою прокуратурою зловмисниці повідомлено про підозру у скоєних злочинах. Наразі підозрювана перевіряється на причетність до скоєння аналогічних злочинів, слідчі дії тривають.

Повідомляє Первомайський відділ поліції ГУНП Миколаївської області

Leave a Reply