20.06.2022

Колектив заводу «Зоря»-«Машпроект» просить «Укроборонпром» та Кіма розібратися у ситуації з масовими звільненнями

Співробітники миколаївського заводу «НВКГ «Зоря» – «Машпроект» звернулися до генерального директора ДК «Укроборонпром» Юрія Гусєва та начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма з проханням розібратися в ситуації з масовими звільненнями трудового колективу.

Трудовому колективу ДП КПК «Зоря»-«Машпроект» стало відомо, що ще у травні 2022 року було підписано наказ про призупинення трудових відносин із «основною масою» рядових працівників підприємства, тобто припинення будь-яких виплат від роботодавця .

Трудовий колектив наголошує, що цей наказ не був повідомлений тим працівникам, яких він стосується, але в ньому є перелік посад вищого керівництва підприємства (директорів, начальників інших працівників ІТП), які продовжують перебувати у трудових відносинах та відповідно отримують заробітну плату, а також усі компенсаційні виплати, передбачені трудовим законодавством та колективним договором.

– На наше переконання, якщо відповідний наказ виданий через військові дії, що ведуться на території Миколаївської області та Миколаєва, то наказ має стосуватись усіх працівників – у тому числі й «начальницького складу», – написано у зверненні.

У цьому зверненні трудовий колектив миколаївського заводу «НВКГ «Зоря» – «Машпроект» просить розібратися у ситуації та розробити систему заходів із життєзабезпечення колективу період військових дій.

– Ми всі живемо в реаліях воєнного стану та розуміємо ситуацію, але не розуміємо одного – як нам далі жити і чому з нами так роблять […] Просимо Вас почути, адже від цього залежить подальше наше існування та виживання, – підсумували співробітники миколаївського. заводу НВКГ «Зоря» – «Машпроект».

Leave a Reply