27.04.2022

Коли у Миколаєві пройде деколонізація?

Після Революції Честі та Гідності разом з усією Україною у Миколаєві провели декомунізацію. А ось процес дерусифікації-деколонізації, в Миколаєві чомусь зупинився.

І це, незважаючи на те, що до цього процесу, після агресії фашистської росії, підключилися всі міста – від Києва до маленьких селищ.

Миколаївські активісти неодноразово порушували цю тему перед владою, але у відповідь – тиша.

Миколаївський Пушкін. Миколаїв підхоплює ініціативу Мукачево та Тернополя

Дерусифікація по миколаївськи

До речі, буквально тиждень тому денацифікацію в Миколаєві активісти провели самостійно.

Свастика 21 століття у центрі Миколаєва. Проведено денацифікацію

На мовчазний саботаж дерусифікації з боку влади звернули увагу добровольці Миколаївської територіальної оборони. У соціальних мережах з’явилося звернення добровольців на ім’я Начальника Миколаївської обласної військової адміністрації В. Кіма та міського голови міста Миколаєва О. Сєнкевича.

Начальнику Миколаївської обласної військової адміністрації Віталію Кіму Міському голові міста Миколаєва Олександру Сєнкевичу

Добровольців Миколаївської Територіальної оборони

Позбавлення памяток “культури” російської-імперської пропаганди і “пятої колони” Російської Федерації в місті Миколаєві. Як відомо пропаганда і амбіції Путінського режиму про відновлення Російської імперії призвела до того що 24 лютого 2022року Російська Федерація здійснила повномасштабне військове вторгнення в Україну , назвавши її військовою спецоперацією по демілітаризації і денацифікації України , тобто повне знищення України як держави і його населення. Виходячи з цього Президентом України 24 лютого 2022 року був виданий Указ №64 Про встановлення воєнного стану в Україні. Пунктом 6 Указу зазначено про створення обласних рад оборони. Тому необхідно на Миколаївську раду оборони запросити міського голову м. Миколаєва, територіальну оборону і прийняти рішення про демонтаж пам’ятних символів російських імперських тоталітарних режимів в м. Миколаєві , які є пропагандою цих режимів. Зокрема : 1.Пам’ятник Ленінському комсомолу біля кінотеатру «Юність» 2 . Пам’ятник чекістам на вул. Садовій. 3.Памятник Пушкіну на вул.Пушкінській 4.Памятник Потьомкіну біля Яхтклубу 5. Пам’ятна дошка Потьомкіну на вул. Соборній. 6.В залі засідань Миколаївської міської ради «іконостас» діячам Російської імперії. Також переіменування вулиць на честь імперських діячив на Українських Недопустимо під час війни проводити імперську пропаганду ворогом агресором на території України . Необхідно усвідомити що пропаганда це зброя яка сильніша військової зброї ,спочатку ведеться пропаганда а потім здійснюється військове вторгнення , що і зробила Російська Федерація проводиши антиукраїнську пропаганду в Україні через проросійські політичні партії “ОПЗЖ” , партію “Шарія” , та інші ,закликаши “Путин прийди , Путин спаси” здійснила повномасштабне військове вторгнення на Україну. Розміщення пам’ятних знаків російської імперської пропаганди в Миколаєві говорить про те, що недостатньо проводиться декомунізація і деколонізація в місті Миколаєві і по всій Україні . Військове вторгнення Російської Федерації і знищення українських міст і селищ ще раз підказує що необхідно негайно проводити деколонізацію і ліквідацію «пятої колони» кремля в Миколаєві очищенням міської ради від проросійських депутатів фракції ОПЗЖ і партії “Шарія” які представляють “пяту колону “ кремля і таким чином боронити Україну зсередини а не тільки на фронтах.

Підписи добровольців: Павло Дроник Володимир Крупка Анатолій Тертичний

Хочеться сподіватись, що цього разу влада відреагує адекватно. Адже інакше у кримінальній справі, відкритій СБУ, може з’явитись стаття за саботаж.

На жаль доводиться констатувати, що на 8-му році війни, в черговий раз актуальне гасло: “МИКОЛАЇВ-ЦЕ УКРАЇНА!”

М.Гаранін

3 Responses to Коли у Миколаєві пройде деколонізація?

Leave a Reply