06.08.2022

Кому війна, а кому… Реалії миколаївського спорту

“Кому війна, а кому – мати рідна”. Так говорить народна приказка. І має на увазі вона те, що для більшості людей війна це горе та негаразди, але є і ті, хто наживається в цей час.

Є у Миколаєві обласна комунальна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (МОК КДЮСШ). Останнє десятиліття вона, як лайно для мух, притягує до себе бариг різних мастей.

Здавалося, що після звільнення скандально відомого, колишнього начальника управління молоді та спорту Віктора Гінкула,

та приходу на посаду директора МОК КДЮСШ Олександра Міненкавідбудуться позитивні зміни.

На жаль, цього не сталося. Гінкул сплив на посаді керівника школи вищої спортивної майстерності. І це незважаючи на скандальний шлейф фінансових скандалів на попередній посаді та повний провал у підготовці миколаївських спортсменів до літньої Олімпіади.

І схоже, що зумів зберегти павутину, якою протягом довгих років обплітав миколаївський спорт. Факти свідчать, що і нинішній директор МОК КДЮСШ опинився у цьому павутинні.

Дуже цікавий документ опинився у нашій редакції.

На перший погляд, нічого особливого. Це список прийнятих та звільнених працівників МОК КДЮСШ у період з 1.01. до 1.08.2022 року.

Щоправда, є один нюанс. З початком повномасштабного вторгнення агресора МОК КДЮСШ практично не працює. Евакуювалися тренери та учні. Тим більше несподіваним виглядає прийом на роботу, 1.07.2022 року, фахівця з публічних закупівель.

Але коли ви прочитаєте хто це, питання відпадуть самі собою. Це не хто інша, а Гінкул Тетяна Михайлівна – дружина В.Гінкула. Напевно під час війни, у непрацюючій школі – це найбільш затребувана людина , без якої школа неспроможна функціонувати?

Швидше за все, справа тут у прізвищі. Напевно, МОК КДЮСШ не може існувати без наявності в штаті цього прізвища. Адже зовсім недавно, 19.01.2022 року, звільнився робітник із комплексного обслуговування та ремонту будинків – хтось Гінкул Михайло Олександрович.

Наведені вище факти свідчать, що нинішній директор МОК КДЮСШ перебуває під повним контролем свого колишнього начальника і виконує всі його забаганки.

У той час, коли нам говорять про жорстку економію бюджетних коштів, коли частину працівників школи відправлено на вимушений простий, а частину в неоплачувані відпустки такі дії викликають щонайменше подив.

А обурення викликає той факт, що О.Міненко, який пропрацював лише рік директором, “танцює під дудку” В.Гінкула.

Схоже. що такі дії залишилися непоміченими обласним керівництвом. Хочеться, щоб нова команда управління молоді та спорту звернула увагу на те, що відбувається, і не дозволила  займатися мародерством.

Leave a Reply