28.05.2022

Літак, ракети й багато гелікоптерів “приземлили” ЗСУ на межі Миколаївської та Херсонської областей 

На Півдні України продовжуються бої з російськими загарбниками. Ворог наступає, але продовжує зазнавати значних втрат не лише у живій силі, а й у техніці.

Тільки за одну добу 28 травня наші захисники там змогли “приземлити” 6 гелікоптерів.

Про це повідомили в оперативному зведені командування “Південь” за добу.

На лінії зіткнення практично не припиняються бойові дії. Наразі противник робить усе для укріплення свої оборони. Зокрема, окупанти навіть зривають плити із доріг, щоб обкладати ними свої позиції.

Окрім оборонних дій, у цей день ворог на Півдні наніс 5 ударів гелікоптерами Мі-8. Намагаючись ще раз атакувати позиції наших захисників трьома гелікоптерами, вони отримали гідну відсіч. Їхню атаку вдалося зірвати, проте наші захисники не говорять, як саме.

Спосіб ураження не розкривають, щоб не допомогти росіянам. Також у небі над Миколаївщиною та Херсонщиною ліквідували 2 ракети типу “повітря – повітря”. Однак, збили не лише їх.

-Випущені вони були з того самого літака Су-35, який був збитий нашим винищувачем Міг-29. Тож, кара небесна спіткала і літак, і ракети, – розповіли в ОК “Південь”.

Також наші воїни провели кілька успішних контратак. Тому втрати ворога за добу там становлять 63 росіяни. Окрім цього знищили 19 одиниць техніки, серед якої були 3 сучасних танки Т-72, реактивна система залпового вогню “Град”, артустановка та вже згадані повітряні цілі.

 

 

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: