30.05.2022

Людина-легенда з Миколаєва робить все для Перемоги!

Багато хто в Миколаєві і не тільки, знає Олександра Терещенка – журналіста, ветерана російсько-української війни, кіборга, кавалера ордена «За мужність» ІІІ ступеня, «Народного Героя України».

При обороні Донецького аеропорту в його руках вибухнула ворожа граната, яку намагався відкинути. Як наслідок – повна втрата правої руки та кисті лівої, тяжкі травми ока. Незважаючи на це, знайшов сили повернутись до повноцінного життя.

Для Олександра, війна з рашистами не припинялася на жодний день, довгі 8 років.

Зараз Сашко перебуває у Литві. І щодня, щогодини не втомлюється робити все можливе для Перемоги над окупантами. Сьогодні він не просто волонтер. а Волонтер з великої літери.

Він безперервно організовує збір коштів на придбання необхідного для ЗСУ. З його допомогою вже було придбано кілька спеціалізованих автомобілів, які служать нашим захисникам на фронті. Наразі Олександр оголосив збір коштів на багатофункціональну автівку, яку терміново потребує наша славетна 79-а десантно-штурмова бригада. Необхідний автомобіль він уже знайшов у Литві. Відповідне оголошення він розмістив на своїй сторінці, у соціальній мережі ФБ.Щоб допомогти рідній бригаді та зібрати гроші на авто, він взяв участь у бігу на 5 км.

Олександр Терещенко

Це була, напевне, найважча 5-ка в моїй «марафонській» біографії. Лише тиждень тренувань, розтирання і заморозка розтягнутих м’язів і дихалка на межі асфіксії. Результат вельми скромний – 30хв 10сек, але без зупинок чи переходу на ходьбу. І нащо оте рвання жил запитаєте ви? Просто маю вроджену придурь заганяти себе «за хмари» в надії, що Господь винагородить моє сумління. Ось і цього разу, чомусь вирішив, що якщо дійду до фінішу, Він обовязково допоможе мені назбирати грошей на авто, для мої рідної бригади. Напевне це зовсім не пов’язані речі й у Бога й без мене голова йде обертом, але… Але маю таку придурь).

Карта ПриватБанк 5363 5420 1051 5915
Рахунок в PayPal: ostap427@gmail.com (Александр Терещенко)
Рахунок в SEB банку LT387044090103169049 Oleksandr Tereshchenko

Давайте допоможемо Герою здійснити його задум. Реквізити для допомоги: Карта

ПриватБанк 5363 5420 1051 5915
Рахунок у PayPal: ostap427@gmail.com (Олександр Терещенко)
Рахунок в SEB банку LT387044090103169049 Oleksandr Tereshchenko

Leave a Reply