11.09.2015

Мер Миколаєва розповів про розподіл міського бюджету

Миколаївський міський голова Юрій Гранатуров заявив, що завдяки економічній децентралізації бюджет розвитку міста становить понад 400 мільйонів гривень - це в 2,5 рази більше показника минулого року.

Про це він сьогодні, 11 вересня, поінформував учасників засідання колегії Миколаївської облдержадміністрації, – передають НикВести.

За словами мера, з цієї суми 52,7 мільйона гривень спрямують на установи освіти: реконструкція дахів і будівель – 10 мільйонів, протиаварійні роботи – 1,5 мільйона, переоснащення систем опалення – 3 мільйони, капітальні ремонти – 33 мільйони.

Окремо було озвучено, що з бюджету розвитку 30,9 мільйонів гривень призначено установам охорони здоров’я, на ремонт доріг – 79,9 мільйонів, на житлово-комунальне господарство – 101,7 мільйон, а також 46 мільйонів на поповнення статутних фондів комунальних підприємств та 40 мільйонів на придбання електротранспорту.

Юрій Гранатуров сказав, що завданням до кінця року є сконцентрувати всі ресурси для вирішення першорядних завдань і спрямувати додаткові кошти на підвищення з 1 вересня соціальних стандартів.

Також міський голова також заявив, що Миколаїв сьогодні живе без жодної копійки боргу за кредиторською заборгованістю.

Leave a Reply