17.03.2016

Мер Первомайська використовує “карманних волонтерів” (ВІДЕО)

Dromashko-ta-karmanniy-volonter-780x400Ще рік тому “ригівська” влада, для дестабілізації волонтерського руху, запустила проект «карманний волонтер». 

І породила таку собі Олю Зінченко, завдання, якої дезінформувати, сварити та розколювати волонтерські організації у місті Первомайську. Основна ціль – знищити громадські організації та зганьбити їх у очах пересічних громадян.

За недовгий час свого існування Зінченко примудрилася побувати у всіх волонтерських громадських організаціях Первомайська і у кожній не протрималась і місяця, через свій кепських характер, аморальну поведінку та меркантильні наміри. Але встигла облити брудом абсолютно усіх громадських діячів, через що між організаціями дійсно були певні непорозуміння. Своє останнє пристанище Зінченко знайшла у владних кабіетах залишків ригівської влади, яка усіма силами пхне Ольгу і на дошки пошани, і видає нагороди, і замовчуе та виправдовує усю її аморальну поведінку.

Зв`язок Зінченко з відверто антиукраїнськими організаціями вітається мером міста. Нещодавно Зінченко разом з журналістом Бортніковим притаскали у Первомайськ такого собі Невінчаного, представника громадської організації, яку очолює знатний сєпар, розпалювач війни в Україні та кум Путіна – Медведчук. Адже одним із завданнь Кремля є знищення волонтерського руху як такого, що не може контролюватися Пуйлом.

Зібравшись разом, ще пів року тому, всі ГО та волонтери Первомайська і Первомайщини висловили недовіру до Зінченко та звернулися з колективною заявою про зняття з дошки пошани міста Первомайська фотографію Зінченко як такої, що не гідна бути присутньою там. На що Дромашко відповіла довгим мовчанням, адже то її «карманний волонтер». Як же вона може її зняти з дошки пошани та понести власні репутаційні втрати через це?

Щоб діяти у законному руслі, громадські організації домоглися створення комісії з розгляду питання про відкликання кандидатури Зінченко на право бути присутньою а дошці пошани міста Первомайська. Головою цієї комісії стала її величність Людмила Григогівна Дромашко, яка всіма можливими і неможливими варіантами намагалася вигородити свою підопічну.

Робота комісії продовжувалася дві години, і прийняла рішення – «затягувати процес». Натомість волонтери та громадські організації дали три дні Людмилі Григорівні, щоб вирішити це питання.

Читайте також: Редактор-сепаратист областного ТВ написала заявление об уходе
Короткий сюжет засідання комісії з питання «Зняти Зінченко з дошки пошани Первомайська»

Повне відео засідання комісії

P.S. деякі відеоматеріали в котрих фігурує Зінченко

Leave a Reply