15.03.2016

Миколаївські нардепи продовжують “піаритись” на прострочених ліках (ФОТО)

6

В реанімаційне відділення Первомайської багатопрофільної лікарні завезли ліки з вичерпаним терміном придатності. В медичному закладі цю інформацію підтвердили, однак від офіційних коментарів утримались.

Все ж, Pervomaisk.Info стало відомо, що благодійну допомогу у вигляді ліків, які непридатні для використання, надали миколаївські народні депутати, однопартійці Арсенія Яценюка, Ігор Бриченко,Тарас Кремінь та Вадим Підберезняк.

В коробках з “благодійкою” – цефтриаксон, виробництва індійської фармакологічної компанії “Ауробиндо Фарма Лимитед”. Вартість такої кількості на ринку медпрепаратів близько 150 тисяч гривень. Термін придатності антибіотиків закінчився у березні цього року.

1

2

З цього приводу в Фейсбук з’явилася публікація, якою поділився Тарас Кремінь. Зокрема, “Голос Снігурівщини” пише:

3

Акція “Благодійна аптечка” продовжується
Сьогодні, нардепи Миколаївщини Ігор Бриченко,Тарас Кремінь та Вадим Підберезняк передали ліки в Вознесенську, Южноукраїнську, Первомайську лікарні.

Зазначимо, що ліки передані в рамках програми “Добро людям” та завдяки співпраці Михайла Апостола , Віджешвар Паул , Богдана Яцентія.

 

Судячи з розміщених фото, нардепів “Народного фронту” у Первомайську не було. “Засвітилися” вони у Вознесенську з мером міста. А персонал первомайської лікарні вишикували на фоні мікроавтобусу з рекламою благодійного фонду Ігоря Бриченка.

4

В Первомайській лікарні медпрепарат збираються комісійно знищити, оскільки його використання несе загрозу здоров’ю. Тут були готові до такого “сюрпризу” від нардепів, після випадку в Новій Одесі. В місцеву лікарню Кремінь та Бриченко також завезли ліки, термін придатності деяких з них сплив ще в минулому році.

Коментуючи тоді цей випадок, Кремінь заявив що це “випадковість, можливо потрапило кілька “таких” коробок”. Проте у Первомайську вся партія медпрепаратів непридатна для використання. Яка ситуація у Южноукраїнську та Вознесенську, поки, невідомо.

Читайте також: Аграрії мітингують під стінами Верховної Ради (ФОТО)

5

Leave a Reply