02.10.2016

Миколаївських чиновників покарають за погані дороги

4-k-zhest2Повідомлено про підозру за неналежне виконання обов’язків працівникам департаменту житлово-комунального господарства.

У Миколаєві трьома посадовим особам повідомлено про підозру за неналежне виконання своїх обов’язків при проведенні ремонту міських доріг.

“Повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість), колишньому директору департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, його заступнику та начальнику управління цього департаменту. Зазначені особи підозрюються в неналежному виконанні своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки при проведенні капітального ремонту доріг в місті Миколаєві в 2015 році”, – повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Зокрема, посадові особи не забезпечили належний контроль над ремонтом, реконструкцією і будівництвом об’єктів комунального призначення, в результаті чого значний обсяг майна не був освоєний і використаний за призначенням.

В результаті такої злочинної бездіяльності територіальній громаді завдано матеріальних збитків на суму понад 1300 тисяч гривень.

Нині вирішується питання про відсторонення підозрюваних осіб з посад і обрання їм запобіжного заходу відповідно до законодавства.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Читайте також: Договор с «Альтком» на ремонт трассы Н-11 подписан: работы придется проводить и в декабре

Leave a Reply