28.09.2015

Миколаївці про владу: «Обіцянки-цяцянки!»

заставкаМер Миколаєва не зарекомендував себе працьовитим головою, місцеві депутати не виконують свої обіцянки, але змінювати склад міської ради начебто й «немає сенсу», вважають городяни


 

Про це йдеться у відеоролику ГО «Український Діловий Союз», яка провела опитування серед мешканців Миколаєва на тему: «Чи обізнані городяни з політичним та громадським життям міста».

Адже миколаївці незадоволені роботою місцевої влади, але й вважають, що звикати до нових депутатів, які нічим не будуть відрізнятися від діючих робітників міської ради, марно. 

Серед відповідей городян на запитання: «Що Ви знаєте про діяльність міського голови», частіше зустрічались негативні відгуки. З 11- ти опитаних лише 2 людини не знали навіть прізвища Миколаївського міського голови. Всі інші мешканці міста демонстрували щирі незнання про зроблену роботу мера. Люди настільки невпевнені у своїх відповідях; складається враження, що українці ніколи вже не зможуть повірити у зміни умов життя на кращі:

 • «Хто мер в нас? Та зараз… Ой прізвище не памятаю». Але на запитання: «Як Ви можете оцінити його діяльність» відповідали:
 • «Ніяка діяльність. Погана. З роботою не справляється».

Інші відгуки про роботу місцевої влади «не менш прикрі:

 • «Ну що я можу сказати… Оон лавки поставили. Краса тепер на Радянській, то й добре… В нас робиться, вибачте, все через ***… Нічого не чула про роботу мера»;
 • «Начебто Гранатуров. Про діяльність нічого не чув»;
 • «Здогадуюсь, хто мер. Гранатуров? Про діяльність нічого не знаю. Напевно, треба змінити його. Ніяких змін у Миколаєві нема». Але й знайшлися ті, які знають про місто все і навіть більше та роботою міського голови були задоволені:
 • «Юрій Ісайович Гранатуров. Діяльність подобається. Змінювати його не треба»;
 • «Мер. Гранатуров. Та працює. Кожен мер щось робить для міста. Будь якого керівника треба іноді змінювати, щоб він не звикав до влади. Найголовніше зобовязання мера: щоб людям жилось добре. Наш мер намагається»;
 • «Гранатуров. Ну як сказати… Звичайно, дороги у нас, як самі бачите, не з кращих. Ми надіємось, що все буде добре. Що він, все ж таки, зробить нам дороги». На запитання: «Як Ви ставитесь до обіцянок депутатів» були чутні лише негативні відгуки:
 • «Погано. Все повинно виконуватись, а не бути лише на словах. А зараз не виконується».

А на запитання: «Що Ви можете сказати про нинішній склад міської ради?», з гумором відповідають коротко:

 • «Склад, то є склад. Знаєте, то як в мультику: «Ура, ми склад знайшли».

Про бездіяльність окремих місцевих депутатів людям добре відомо, але, здається, тут є проблема у зацікавленості або доречніше сказати: у незацікавленості миколаївців у змінах і роботі міста:

 • «Чули не багато доброго про діяльність мера. Хотіли б змінити його».

Також громадські діячі «УДС» вирішили запитати думку миколаївців про обіцянки депутатів і отримали дуже очікувані відповіді:

 • «А ото це пісня така, знаєте: «Выбери меня. Птица счастья завтрашнего дня».

Отже, на думку громадських діячів ГО «Український Діловий Союз», у місті є дві проблеми: незнання людей подій у «кулуарах» політичного буття ТА безвідповідальність і байдужість керівників міста до проблем громадян Миколаєва. Якщо проблему непрацездатності політиків можна вирішити шляхом зміни працюючих депутатів на державних посадах на найбільш свідомих обранців народу, то питання освіченості громадян інші вирішити не в змозі.

«Бути розумними чи ні» – от в чому питання…

Алевтина Добровольська

Leave a Reply