01.06.2022

Міжнародний день захисту дітей у Первомайську

Міжнародний день захисту дітей є болючим відлунням Другої світової. Його започаткували у 1949 році, щоб привернути увагу світової спільноти до дітей, які унаслідок нещадної війни лишилися без батьків і домівок.

Це свято створене з метою нагадати нам, що діти – це особистості, які потребують підтримки та захисту дорослих. Особливо важливого змісту воно  набуває під час нинішньої війни, коли багато дітей стали сиротами, позбулися домівок, виїхали з рідних міст та сіл, отримали травми та поранення…

Майже 100 днів в Україні триває війна. Через російську агресію, Україна уже втратила 243 маленьких українців. Ще 446 дітей отримали поранення.

Первомайськ. Меморіал пам’яті загиблим дітям України внаслідок збройної агресії росії. Автор Дмитро Вавриняк.

В цей день, 1 червня  на площі Шевченка в Первомайську відкрито Меморіал пам’яті загиблим дітям України внаслідок збройної агресії росії . Арт-об’єкт, який створив і подарував місту відомий коваль Первомайщини  Дмитро Вавриняк, тимчасово  встановлено на центральній площі Первомайської громади. В День Захисту Дітей містяни принесли до пам’ятного знака іграшки і квіти, на знак вшанування пам’яті загиблих маленьких українців.

Первомайськ. Меморіал пам’яті загиблим дітям України внаслідок збройної агресії росії. Автор Дмитро Вавриняк.

В Сквері Перемоги, на центральній площі  та в мікрорайоні Фрегат відбулися благодійні виставки-ярмарки художніх виробів, картин місцевих аматорів і майстрів.

 

Правила  воєнного часу не дозволяють великих скупчень народу. Мешканці Первомайщини це розуміють, тому з обережністю відвідували  заходи, що проводилися в місті. Не обійшлося без тривожних сирен: навіть в цей день агресори продовжують свою чорну справу.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям!

У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим!

Ми знаємо, що Збройні Сили України  докладають максимум зусиль, аби  захистити маленьких українців і якнайшвидше відновити мир на нашій землі!

Редакційний колектив Pervomaisk.Info

 

Leave a Reply