03.07.2018

Муженко підписав наказ про декомунізацію в армії

630_360_1482506743-9889

Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко підписав наказ, що регламентує виконання командирами всіх рівнів управління виконання закону про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні.

Про це він написав у Фейсбуці, оприлюднивши копію документа, пише Укрінформ.

“Щодо присвоєння так званих почесних найменувань частинам російської армії. Українське військо має власні військово-історичні традиції і дії Росії ніяким чином на нас не впливають. Своїми рішеннями росіяни продовжують свою давню традицію – красти чужу історію та славу Це маркування території та озвучування претензій на землі інших народів, до яких Росія немає ніякого відношення”, – написав Муженко.

1530598483-9955

Він наголосив, що “це чіткий сигнал нам і світу, що агресор не збирається зупинятись на Донбасі та Кримі. Він також спрямований на мобілізацію проросійських сил на території України”.

“Традиції сучасної російської армії – це дивна суміш російсько-імперських і радянських міфів. Для Збройних Сил України усвідомленням цього став 2014-й, коли кожний з нас зробив свій вибір”, – підсумував начальник Генштабу.

Фото: Генштаб ЗСУ

Читайте також: Противник 21 раз вдався до провокативного вогню по наших позиціях – штаб ООС

Leave a Reply