23.06.2022

Миколаїв отримав партію насосного обладнання для викачування питної води з артезіанських свердловин.

Загалом 20 італійських свердловинних електронасосів Pedrollo 4SR4/22 F-PD та 20 пристроїв захисту й управління Економ АКН-11-2.2 українського виробництва на загальну суму 600 000 грн.

Повідомляє Агенція розвитку Миколаєва

Дкуємо партнерам з команди проекту USAID Ukraine – USAID Україна «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) за чергову допомогу та підтримку громади міста Миколаєва!

Окрема вдячність колегам з Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та особисто Ігорю Філіппову за допомогу в формуванні специфікації та комунікації по проекту.

Зазначимо, що насоси серії Pedrollo 4SR-F рекомендуються для використання в побутовому секторі, комунальному господарстві та промисловості. У поєднанні з гідроакумуляторами вони використовуються для розподілу води, іригації, мийних установок, підвищення тиску в системах, в протипожежних установках і т.п. Його продуктивність до 100 л/хв (6 м³/год) при максимальному зануренні до 200 м.

Пристрій захисту та управління Економ АКН-11-2.2 використовується для автоматизації водопостачання з артезіанських свердловин та забезпечення комплексного захисту насоса від аварійних режимів (захист від струмових перевантажень, короткого замикання тощо).

Далі буде. Разом ми переможемо!

Leave a Reply