Новопризначений керівник КП «Миколаївводоканалу» повідомив, що згідно з постановою Кабміну, тариф на воду наступного року вже не регулюватиметься Національною комісією, що регулює енергетичні та комунальні послуги.
Про це він сказав під час засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, відповідаючи на запитання члена комісії Євгена Прудника.
За словами директора КП, Кабінет Міністрів передав повноваження щодо регулювання тарифу на воду міськраді з 2027 року:
«Тариф на воду вже встановлено НКРЕКП. Згідно з постановою, ухваленою Кабінетом Міністрів, тариф на 2027 рік вже буде у повноваженнях міста, а не НКРЕКП. Тому наступний тариф ми погоджуватимемо разом з вами», – сказав Ізюмов.
Джерело: novosti-n

