12.04.2026

Миколаїв сам втановлюватиме тариф на воду

Новопризначений керівник КП «Миколаївводоканалу» ​​повідомив, що згідно з постановою Кабміну, тариф на воду наступного року вже не регулюватиметься Національною комісією, що регулює енергетичні та комунальні послуги.

Про це він сказав під час засідання постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, відповідаючи на запитання члена комісії Євгена Прудника.

За словами директора КП, Кабінет Міністрів передав повноваження щодо регулювання тарифу на воду міськраді з 2027 року:

«Тариф на воду вже встановлено НКРЕКП. Згідно з постановою, ухваленою Кабінетом Міністрів, тариф на 2027 рік вже буде у повноваженнях міста, а не НКРЕКП. Тому наступний тариф ми погоджуватимемо разом з вами», – сказав Ізюмов.

Джерело: novosti-n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *