14.06.2022

«Миколаївоблтеплоенерго» розповів, як врегулювати заборгованість

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» повідомляє, що для врегулювання заборгованості за послуги з постачання теплової енергії, абонентам необхідно укласти договір реструктуризації (оплата частинами).

Повідомляє ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

«Розуміючи різноманітні обставини, підприємство пропонує абонентам, у яких є заборгованість та наразі відсутня можливість повністю сплатити визначену суму за тепло, укласти договір реструктуризації, що дозволить виплатити борг частинами. Кожен випадок розглядається індивідуально», – коментують у відділі по роботі з заборгованістю ОКП «Миколаївоблтеплоенерго.

Для укладання договору реструктуризації абонент має подати письмову заяву до ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» про намір його заключення (на ел.пошту підприємства: nikteplo@optima.com.ua, залишити в скриньці для поштової кореспондеції: вул. Миколаївська, 5а або відправити поштовою службою).

Важливо Необхідно вказати повну адресу, де виникла заборгованість, ПІБ особи, що укладатиме договір та контактний номер телефону.

Після отримання заяви та її розгляду, відділ по роботі із заборгованістю повідомить результат.

Укладання стандартного договору реструктуризації проводиться з умовою початкового внеску, який визначається відповідно до доходів боржника та сукупності інших факторів. Після оплати внеску абонент повинен підписати договір, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Звернутися для укладання договорів реструктуризації можна за адресами:

▪️для абонентів Інгульського, Заводського, Центрального районів – пр. Центральний 141-Б, каб. № 11, вул. Ген. Свиридова 40/1, 4 поверх;
▪️для абонентів Корабельного району – пр. Богоявленський, 306, каб №111.

Консультація фахівців відділу по роботі із заборгованістю за телефонами :
+380992135950;
+380504908960;
+380675175376.

Leave a Reply