18.02.2022

Миколаївська фехтувальниця – чемпіонка турніру ВЗН 2022

16-17 лютого відбулися Всеукраїнські змагання найсильніших з фехтування на рапірах, серед жінок, переможницею яких за підсумками виступів на доріжках київського клубу «Ля Флєш» стала 19-річна Аліна Полозюк з Миколаєва.

Вона була найкращою в обидва дні змагань, і відтак здобула переконливу першість у загальному заліку.

У перший день змагань, які відбувалися із визначенням усіх місць у табло 16, майбутня чемпіонка виграла шість з шести боїв у своїй групі, а далі й п’ять вже в основній сітці, зокрема чвертьфінальний в Ольги Сопіт (15:7), півфінальний в Катерини Ченцової (15:11) і фінальний в Ганни Тараненко (15:9).

Так само впевнено розпочала боротьбу Полозюк і в другий день змагань, який проводився за олімпійською системою (один попередній раунд плюс тур прямого вибування). У перших двох поєдинках вона пропустила від кожної з суперниць лише чотири уколи, завдавши усі 15. Далі Аліна взяла гору над Крістіною Петровою (15:11), в 1/2 здолала опір Олександри Буденко (13:8), а у фіналі з мінімальною перевагою вийшла переможницею з протистояння з Катериною Буденко (7:6).

Детальна інформація про турнір розміщена на сайті Федерації фехтування України.