11.05.2022

Миколаївські чиновники вирішили заробити на річковій воді

Не перестають дивувати жадібністю миколаївські чиновники. Швидше за все, саме вони є авторами афоризму “зробити з гівна цукерку”.

Такий висновок напрошується після кількох взаємовиключних заяв миколаївського мера О.Сенкевича.

Мер міста Миколаєва, під час свого прямого ефіру 5 травня, повідомив, що днями з’явиться вода у кранах миколаївців, але пити її не можна. На запитання: “Яка буде ціна за воду?”.

Міський голова відповів: «Ви знаєте, це питання ми зараз обговорюємо, тому що, ну, буквально, якщо ми кажемо, та вода, яку ми будемо подавати, не буде питною, а питною вона стане пізніше, коли повністю замінять і буде очищатися до рівня питної води. Тобто важливо до цього часу, просто буде інформація, що ви не будете платити за цю воду.»

Пройшло 4 дні. 9 травня в деяких районах Миколаєва, у кранах, з’явилася вода. І в цей день мер каже діаметрально протилежне: «Тариф ми, звичайно, будемо перераховувати. Сьогодні ми з вами штовхнулися з тим, що якість води у нас буде знижена, а вартість її буде майже та сама». Миколаївців обурило це повідомлення. Ось що написав на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ, керівник ГО «ГОРОЖАНІН МИКОЛАЄВА» О.Іваненко.

Заберите у него пистолетик( автоматик) и его СЛОВО!

МЕСЯЦ ГОРОЖАНЕ и Николаевцы без воды (даже технической) и 75 дней с захвата орками Херсона, где находится водозабор для всего города.

МЕСЯЦ мэр Николаева и его спецы в Николаевводоканале не решались пустить в сети водопровода воду с Южного Буга или Ингула как техническую.

Месяц они выдуривали со всей Украины очистные установки, водовозки, запасы питьевой воды в баках, бутылках и емкостях.

Месяц они ковыряли дырки во дворах , прекрасно зная ( это знает ЛЮБОЙ специалист , что работал в водоканале включая Тельписа и даже меня, как бывшего начальника лаборатории) что производительность скважин будет недостаточна, а качество воды будет ИЗНАЧАЛЬНО техническая по жесткости и очистке!

И только когда после месяца согласований и бумажек было выделено 56 млн гривен экстренной помощи городу вода из Южного Буга пошла по сетям ГОРОЖАН и конечно техническая!!!

ГРОШИ для мэра Сенкевича ОПЯТЬ главное!

Виноватые у него граждане с врезками в ливневки, а не промышленные гиганты криворожского бассейна и сливы удобрений с полей и современные порошки что попадают в реку и уничтожают качество воды!!

МЭР Николаева , что САМ совершил управленческую ошибку и МЕСЯЦ врал про причины отсутствия воды ( уголовное дело никто не остановил) теперь пистолетиком и автоматиком ( зачем коммунальному мэру оружие? почему оно не на фронте до сих пор. Даже Порошенко отдал), угрожает военным временем своим избирателям!

И СЕГОДНЯ он забыл про свое слово о цене воды, что не отвечает нормам потребления и не может стоит НИ копейки ибо 56 млн гривен коммунальное (наше) предприятие уже получило!!!

Слово дал. Слово забрал и грозит пистолетиком в военное время!!!

КАЖДЫЙ ответит по делам его!! Пусть поучится у мэра Харькова, что освободил ГОРОЖАН его избравших от оплаты услуг на время облоги города!!

РЕСПЕКТ ВСЕМ, кто спасал питьевой водой ГОРОЖАН Николаева!

Нам удалося поспілкуватися з Олександром.фото

Він розповів, що якщо городянам будуть виставлені рахунки на оплату, за технічну воду, його організація притягне мера до відповідальності через суд.

Особливо контрастною виглядає поведінка миколаївської влади на тлі тієї безоплатної допомоги, яку у забезпеченні водою Миколаєва надавали та продовжують надавати,не лише з усіх кінців України, а й з-за кордону.

А ті випадки мародерства, про які вже стало відомо, тільки підтверджують факт того, що вірус цієї хвороби дуже глибоко проникнув у владні структури і позбавлятися його вже необхідно тільки хірургічним шляхом.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

 

Leave a Reply