29.04.2022

Миколаївські школярі будуть здавати “Національний мультипредметний тест” замість ЗНО

2022 року навчальний рік закінчиться 1 липня, а для здобуття вищої освіти буде проведено Національний мультипредметний тест (НМТ) — він змінить традиційне Зовнішнє незалежне оцінювання, яке цього року не вдається організувати в умовах війни.

Про це повідомив заступник голови Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі. За його словами, для вступу до закладів вищої освіти необхідно скласти Національний мультипредметний тест у формі комп’ютерного онлайн-тестування.

«У школах навчальний процес буде завершено 1 липня – таке рішення уряду та Міністерства освіти. Верховна Рада 24 березня ухвалила закон, яким скасувала державну підсумкову атестацію для початкової, базової та повної освіти та трансформувала ЗНО в національний мультипредметний тест», — зазначив він.

НМТ побудований із трьох блоків завдань: з української мови, усіх тем з алгебри та геометрії, а також з історії України.

«На проведення НМТ даватиметься 90 хвилин, буде лише 60 питань – по 20 із кожного предмета. Завдання будуть ділитися, 15 будуть у тестовому варіанті, а 5 – логічні. Якщо раніше ЗНО діти здавали у паперовому вигляді, то зараз це будуть виключно у комп’ютерному», – повідомив він.

Олександр Трайтлі наголосив, що при здачі НМТ враховуватимуться і заходи безпеки. Самі тести складатимуть у закладах, які обладнані притулками або знаходяться поруч із ними.

Джерело: КорабеловІнфо

Leave a Reply