23.07.2022

Миколаївці заборгували комунальному підприємству 217 мільйонів гривень за тепло

Станом на липень миколаївці заборгували обласному комунальному підприємству (ОКП) “Миколаївоблтеплоенерго” понад 217 мільйонів гривень за послугу з постачання теплової енергії.

Про це кореспондентам Суспільного розповів директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов.

Зі слів Миколи Логвінова, попри щоденні обстріли Миколаєва російською армією фахівці підприємства готують котельні, устаткування та мережі до опалювального сезону, аби забезпечити містян теплом. Але не всі миколаївці розрахувались за спожиті послугу.

“Підприємство готується до опалювального сезону і буде до нього підготовлено технологічно і технічно. Заборгованість за опалювальний сезон 2021-2022 років сягає майже 144 млн грн. При цьому заборгованість за послугу централізованого опалення за минулі опалювальні сезони становить понад 73 млн грн”, – сказав директор підприємства.

За словами Миколи Логвінова, миколаївці доволі не погано сплачували за тепло, кількість оплат за нарахуваннями склала 76,4 відсотка.

“Ми вдячні містянам за оплати – повні й часткові. Фінанси відіграють важливу роль. Це дозволяє розраховуватися за енергоносії та купувати необхідні матеріали для проведення ремонтів, На жаль, через руйнування інфраструктури таких робіт побільшало. І всі вони важливі для старту опалювального сезону”, – розповів Микола Логвінов.

На підприємстві триває підготовка котелень, мереж, обладнання, перевіряють запаси матеріалів на випадок аварійних ситуацій.

“Ми готуємося стандартно, як має бути, як в мирний час, регламентні роботи відбуваються згідно з графіком. До прикладу, днями замінили майже 35 метрів ізоляції на теплопроводі від вулиці Бузника, 4-а до проспекту Центрального, 4а”, – розповів Микола Логвінов.

За словами директора підприємства, наразі найбільшою проблемою є обстріли по місту.

“Закінчиться війна, тоді все налагодиться. Про суму збитків і які саме об’єкти були обстріляні – ми будемо про це говорити після війни, після висновків експертів”, – сказав Микола Логвінов.

Leave a Reply