01.06.2022

Миколаївцям із Інгульського та Корабельного районів можуть підшукати тимчасове житло

Миколаївський міський голова, Олександр Сєнкевич, під час прямого ефіру в соцмережах закликав городян не ігнорувати оголошення військового коменданта Миколаєва про те, що мешканців Інгульського та Корабельного районів, а також кількох найближчих до міста сіл закликають на кілька днів виїхати з дому, оскільки є небезпека обстрілу сторони окупанта.

«Російські окупанти нещодавно підтягли сюди самохідну артилерійську установку під назвою «Піон». Ця установка стріляє такими снарядами, які долітають до Корабельного району та до Інгульського, і нещодавно були обстріли протягом дня. Вдень, коли вони стріляють, у нас багато загиблих та поранених. Щоб знайти цю САУ, потрібен час. Звичайно, ми знищимо і САУ, і цих виродків, але сьогодні важливо зберегти ваші життя».

Сєнкевич закликав обміркувати питання тимчасового переселення житлів зазначених районів до друзів, родичів чи інших знайомих.

«Якщо вам взагалі нікуди виїхати, то давайте ми вас кудись переселятимемо. Якщо місцеві, то переміщатимемо в іншу частину міста. У дитсадок чи школу на матраци. Але це все робиться, щоб зберегти ваше життя. Я думаю, що ви бачили, що окупанти зробили з Маріуполем. Тому ви повинні розуміти, що якщо комендант звертається, це стосується цього виду зброї. Але це не означає, що раніше в місті було безпечно, а тепер стало ні. Прилітали до всіх районів. Зараз ви завжди в небезпеці і маєте це розуміти. Але те, що звернувся комендант, це означає, що є додаткова небезпека».

Нагадаємо, щоб уникнути жертв серед цивільного населення, комендатура міста Миколаєва рекомендує тимчасово, на кілька діб, виїхати мешканців з Корабельного, Інгульського районів міста, а також сіл Полігон, Миколаївське, району НАРП, Кульбакине.

Джерело: СвідокІнфо

Leave a Reply