10.10.2015

На Миколаєві учасники АТО отримали у власність 737 земельних ділянки

timthumb27

У Миколаївській області для учасників АТО землевпорядники відвели 736,9 га землі. Всього з початку введення ініціативи про забезпечення земельними ділянками військові отримали у власність 737 земельних наділа.


 

Про це повідомляє головне управління Госгеокадастра в Миколаївській області.

«Це землі різного цільового призначення. Військовослужбовки отримали 352 ділянки площею 33,8 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Для ведення садівництва відведено три наділи площею 0,26 гектарів.Ще на 382 ділянках площею 702,9 га військові займатимуться веденням особистого сільського господарства» , – говориться в повідомленні.

Крім того, в головне управління Госгеокадастра в Миколаївській області і органи місцевого самоврядування військовослужбовки в цілому подали 4799 заяв на отримання землі. На сьогодні видані 2525 дозволів на розробку землевпоряджувальної документації на ділянки загальною площею 3382,8 гектарів. Інші звернення знаходяться на стадії розгляду.

– Співробітники територіальних підрозділів Госгеокадастра Миколаєва резервують землі для того, щоб усі учасники АТО мали можливість отримати земельну ділянку. Землевпоряджувальна служба спільно з органами місцевого самоврядування створює резерви земель. Звернення військовослужбовок розглядаємо в стислі терміни і в першочерговому порядку, – відмітила Наталія Ильчанинова, в.о. начальника головного управління Госгеогеокадастра в області.

Також у відомстві землевпорядники зарезервували на Миколаєві 2487,9 га земель, які можуть бути надані військовим. Усі учасники АТО, які вирішили отримати ділянки на території регіону, можуть ознайомитися з матеріалами про вільні землі у він – лайн режимі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаєві майже 4 тисячі військових і зъявили бажання отримати покладені ним земельні ділянки.

Leave a Reply