12.10.2015

На Миколаївщині “невідомий фермер” скосив врожай соняшника, що належить пайщикам з села Коларово

1439197050

В районі селища  Коларово невідомий  фермер скосив врожай соняшника, який належить пайщикам ТОВ “Південний степ”. Про це заявила сілський голова Коларово Наталя Павловська.


 

27 вересня  2015 року  на землях пайщиків ТОВ «Східної зернової групи» відбулося скошування вже зрілого соняшника невідомим фермером  Михайлом Нікуліним. Як відомо, офіс ТОВ «Східної зернової групи» знаходиться в м. Слов’янськ, що на Донеччині. Керівництво вищеназваної фірми у 2014 році не обробляли землі, поля були в занедбаному стані.

Навесні ТОВ АІК «Південний степ» засіяли 800 га соняшником, обробили всю останню ріллю, намагаючись розірвати в судовому порядку ще діючі договори оренди пайщиків з ТОВ «Східної зернової групи» (а це ще 2 роки), з метою зареєструвати нові договори. Не маючі ніякого відношення до урожаю 2014 року (якого не існувало), директор ТОВ АІК «Південний степ» Марковський П. П. не тільки пообіцяв, а й почав виплачувати орендну плату пайщикам за 2014 рік (3%) та за 2015 рік (4 %). Але урожай зібрати не встигли. На сьогоднішній день гр. Нікулін М. завершує збір соняшника на всій території (800,0 га).

– Чому  гр. Нікулін М. не з’явився в березні-травні, коли треба було прибрати на землях бур’яни та переорати 1500 га землі? Виникає питання: хто сплатить податок за зібраний врожай, це ж бюджет сільської ради. А це і дороги, і соціальна сфера, і матеріально-технічна база. Територія Коларівської сільської ради включає 5 населених пунктів, 2 ДНЗ та НВК в с. Капустине.  – зазначає Павловська

 

Leave a Reply