16.01.2017

На Миколаївщині оштрафовано замовника та генпідрядника будівництва

9

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області проведено позапланову перевірку на об’єкті «Будівництво водопроводу у с. Тернувате Миколаївського р-ну».

Під час перевірки, здійсненої згідно постанови слідчого ГУНП в Миколаївській області у рамках кримінального провадження, встановлено, що замовником будівництва, Управлінням капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації, не забезпечено ведення технічного та авторського нагляду на об’єкті, відсутня виконавча документація. Також виявлені значні недоліки у виконанні будівельних робіт генпідрядником, ТОВ «ТЕХМЕТАЛСЕРВІС».

На підставі виявлених порушень містобудівного законодавства замовника будівництва, посадову особу організації-замовника та генпідрядника оштрафовано на загальну суму 354,1 тис. грн.

Прес-служба ДАБІ України

Читайте також: У зоопарк нарешті привезуть жирафа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *