28.10.2016

На Миколаївщині судитимуть мешканця Донецької області, який брав участь у терористичній організації «ДНР»

ITAR-TASS: DONETSK REGION, UKRAINE. APRIL 21, 2014. A flag of the recently proclaimed Donetsk Republic at a check point on a road in Kramatorsk. (Photo ITAR-TASS / Valery Matytsin) Украина. Донецкая область. 21 апреля. На одном из блокпостов в Краматорске. Фото ИТАР-ТАСС/ Валерий Матыцин

Миколаївською місцевою прокуратурою №1 направлено до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Донецької області, який у 2015 році проходив службу в рядах незаконного збройного військового формування самопроголошеної «ДНР».

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

– У ході розслідування встановлено, що вказана особа для участі у незаконному збройному формуванні добровільно прибула до міста Донецьк, а саме до штабу розвідувального управління «ДНР», де його було призначено на посаду бійця незаконного збройного формування. Упродовж березня 2015 року бойовик систематично виконував накази свого керівництва, спрямовані на підтримку незаконно створених структур «ДНР», придушення організованого опору населення на окупованій території, депортації населення Донецької області, встановлення режиму військового стану, протистояння правоохоронним органам, державної виконавчої влади України, їх знищення, а також скоєння інших тяжких і особливо тяжких кримінальних правопорушень, – відзначається у повідомленні.

Його дії кваліфіковані за ч.2 ст. 260 КК України (участь у непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

На даний час злочинець знаходиться під вартою. За співпрацю з терористами йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Читайте також: В Николаеве будут судить экс-милиционера, воевавшего за «ДНР»

Leave a Reply