24.07.2018

На Миколаївщині за добу вода забрала життя двох людей

23З метою нагадування громадянам правил безпечної поведінки, профілактики травмування та загибелі людей на воді, рятувальники Миколаївщини систематично виходять на інформаційно-просвітницькі заходи та намагаються достукатися до сумлінності кожного.

Незважаючи на це, нещасні випадки на водних об’єктах області не припиняються. В переважній більшості, вони трапляються через нехтування правилами безпечної поведінки на воді.

Так, 23 липня на р. Інгул у с. Софіївка Новобузького району потонув 16-річний підліток. Як з’ясувалось, компанія дітей у віці від 8 до 16 років пішли на відпочинок до водойми. Серед них був і хлопець з обмеженими можливостями (пересувався на інвалідній колясці). За словами друзів, спочатку він сидів на березі, але потім захотів покупатися. Так, як він вмів плавати, то вони допомогли йому. Через деякий час його почало тягнути на дно, інші діти намагались витягнути його, але їм не вдалось. Одразу ж покликали на допомогу дорослих. Два місцеві мешканці, які прибігли до місця події витягли бездиханне тіло підлітка на сушу та зробили серцево-легеневу реанімацію, але було вже було занадто пізно.

Ще один смертельний випадок зафіксовано зранку, 24 липня, у Центральному районі м. Миколаєва. На вул. Адмірала Макарова, в 20 метрах від берегу, місцевий рибалка помітив тіло чоловіка на вигляд приблизно 37- 40 років без ознак життя.

Для вилучення тіла загиблого із води залучалися співробітники 10 взводу Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України на моторному човні. Обставини події з’ясовували співробітники правоохоронних органів.

Leave a Reply