Як повідомлялося раніше, військова прокуратура оперативно відреагувала на ситуацію, що склалася на полігоні «Широкий Лан», де військовослужбовці 53-ї окремої механізованої бригади скаржились на незадовільні соціально-побутові умови.
За втручання військової прокуратури побут бійців в польовому таборі покращився. Зокрема, для них організували миття в лазні, триразове гаряче харчування та ін.
Крім того, були застосовані заходи прокурорського реагування, а саме, складені протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 172-15 КУпАП відносно командирів, які безпосередньо відповідали за переміщення та облаштування особового складу на полігоні.
24 лютого 2016 року, Миколаївський районний суд Миколаївської області після розгляду матеріалів по суті, визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї омбр і заступника командира цього ж батальйону з тилу та призначив їм покарання у виді арешту терміном 5 діб з утриманням на гауптвахті.
На розгляді в суді знаходяться ще 8 протоколів про адміністративні правопорушення, вчинені командирами різного рівня – від батальйонної ланки до заступників командувача оперативного командування «Схід».
Прес-служба військової прокуратури Південного регіону України
Читайте також: Міську лікарню швидкої медичної допомоги буде охороняти поліція


