20.06.2022

На Миколаївщині інспектора рибного господарства підозрюють у державній зраді

Зрадник очолив незаконно створений у Херсоні «відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів» адміністрації рф

За процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру головному державному інспектору управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Миколаївській області за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, посадовець, під час окупації Херсону, добровільно надав згоду на співпрацю з окупаційною владою рф та розпочав «службу» в підпорядкуванні окупаційної адміністрації рф.

Зрадник очолив незаконно створений у Херсоні «відділ охорони навколишнього середовища та водних біоресурсів» адміністрації рф.  Чоловік допомагає окупантам користуватись водним транспортом Херсонського природоохоронного патруля, видає дозволи на рибний промисел, а також  займається добором кадрів для новоствореного «органу» та агітує інших зрадити Україну.

Досудове розслідування здійснюється Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Миколаєві.

Leave a Reply