“Грошей не вистачить на все”: Миколаївщину попередили про жорсткий бюджетний рік і режим економії у 2026-му.
Повідомив очільник Миколаївської ОВА.
За його словами, кошти доведеться максимально спрямовувати на відновлення та захист критичної інфраструктури.
Він закликав міську владу скорочувати витрати, переглядати програми та формувати резервний фонд. Також Кім зазначив, що область змушена буде співфінансувати державні проєкти, навіть попри складну фінансову ситуацію.
Як повідомлялось раніше: Миколаївська область виробляє електроенергії у рази більше, ніж споживає


