27.09.2025

На Миколаївщині п’яний водій вбив мотоцикліста

Вчора, 26 вересня, близько 16:15 на автодорозі «Нечаяне-Камʼянка-Очаків»  у Миколаївському районі сталась дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля ВАЗ-2103 та мотоцикла KAWASAKI.

Внаслідок автопригоди 30-річний керманич  легковика та 22-річний мотоцикліст із різними ступенями тяжкості були доставлені до медичного закладу.

Під час освідування водія ВАЗ-2103 у нього виявили 1,87 проміле алкоголю.

Керманича легковика слідчі затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На жаль, від отриманих травм водій мотоцикла помер у лікарні.

У звʼязку зі смертю потерпілого нині слідчі повідомили про підозру 30-річному керманичу   за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286-1  КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинили смерть потерпілого».

Санкція статті передбачає до десяти років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років. Досудове розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *