03.08.2022

На Миколаївщині працює справжній поліцейський офіцер громади

У Миколаївському районі є Шевченківська сільська громада. До її складу входять 19 сіл та 2 селища. З перших днів війни Шевченкове потерпає від постійних обстрілів. Навесні його захоплювали окупанти. До половини будівель зруйновано.  

Зараз Шевченківська громада у прифронтовій зоні.

І весь цей час не залишав своє місце роботи поліцейський офіцер Шевченківської громади Олександр Присяжнюк

Він дуже багато зробив для мешканців: евакуйовував людей, вивозив техніку та документи сільської ради та відділу освіти, допомагав з гуманітарною допомогою та медикаментами, допомагав кожній людині, яка звернулася. І коли голова територіальної громади, три місяці, був у полоні, лише Олександр Васильович Присяжнюк, як представник влади, був тим, хто турбувався та дбав про людей.

Офіцер має велику повагу у місцевих жителів. Буквально днями, до нього звернулася одинока 70-річна мешканка села Шевченкове, із проханням допомогти їй евакуюватися з населеного пункту, який перебуває під постійними обстрілами ворожої артилерії.

Погодивши можливість поселення бабусі на території іншої громади, правоохоронець на своєму службовому автомобілі доставив жінку з речами до нового місця проживання.

Інформація розміщена на сторінці Поліцейські офіцери громад у Миколаївській області у ФБ. Миколаївська поліція може пишатися такими офіцерами.

One Response to На Миколаївщині працює справжній поліцейський офіцер громади

Leave a Reply