27.07.2022

На Миколаївщині українські військові навіть на підбитому танку “накидали” ворогу і успішно відійшли

На Миколаївщині наші танкісти знищили ворожу техніку у лісосмузі, але їх самих підбили, танк ще дав кілька залпів по окупантах, прикриваючи спини українським піхотинцям.

Екіпаж встиг залишити охоплену полум’ям машину і з автоматами в руках дійшов до своїх. Із героїчними танкістами поспілкувалась ТСН.

Окупанти стріляють з усього свого важкого озброєння аби стримати наступ ЗСУ на Херсонщині. «Противник закопався, було досить часу на дзоти, вони привозять бетонні плити, бетонні споруди, просто ставлять, закопують там. Тільки танком бачимо, що там вогнева точка, туди відкриваємо вогонь», – каже військовослужбовець ЗСУ Євген Пальченко.

Кожний метр звільненої Миколаївської і  Херсонської землі омитий кров’ю і потом наших воїнів. Сірий від пилу 24 річній Андрій сьогодні народився удруге. Його панцерник відпрацював ворожу посадку, влучили у техніку окупантів, але відійти не встигли – були підбиті. “Ми нормально їм накидали – це добре, що в мене командир дає добрі команди. Довелось покинути машину, бо загорівся моторний відсік, ми відійшли від неї і туди попав міномет”, – розповідає боєць

Двигун танку загорівся від влучання міни. Гармата нашого панцернику ще вистрелила прикриваючи піхоту і замовкла. Хлопці почали під шквальним вогнем ворога вистрибувати з палаючої машини.

«Найтяжче тримати себе в руках, бо все летить на тебе. Побачив, що машина почала горіти, то ми вилізли, сказав хлопцям покидаємо машину і йдемо», – розповідає командир.

Увесь екіпаж вийшов до своїх зі  стрілецькою зброєю в руках. Вони не вважають себе героями, соромляться перед камерою і не одягають на парадні лацкани своїх нагород. Герой України Євген, який сьогодні витягав своїх, який стримував у лютому на Антонівському мосту і на околицях Миколаєва ворога ні разу не чіпляв на груди зірку. «В коробочці лишилась, донька гралась, показувала на зірочку и казала «тато». Так і лежить в коробці, не вдягав на форму і на кітель, ні на парадну форму, що після випуску лишилась», – каже Женя.

Ще один день росийсько-української війни – ці хлопці витримали на своїх плечах і адреналіні. Без нарікань, скарг, зціпивши зуби і б’ючи ворога, бо це війна.

Leave a Reply