19.06.2022

На Миколаївщині відбувся вишкіл добровольців

Під керівництвом військовослужбовців-інструкторів, з членами добровольчих формувань територіальних громад, що на Миколаївщині, провели заняття з військової топографії. Одне з низки вишколів для ефективних дій у тилу ворога.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

“Сьогодні кожен доброволець виконував роль командира взводу та готував дані для ведення робочої карти. Добровольці вчилися оцінювати місцевість, виконувати вимірювання, орієнтуватись без карти та за нею, визначати координати орієнтирів та цілей, також попрацювали із приладами для вимірювання”, — розповідає командир одного з добровольчих формувань Віталій.

 

Заняття проводяться в лісах та полях сусідніх територіальних громад. За словами одного з добровольців Валерія, серед них багато мисливців, тому свою місцевість вони знають добре. А от незнайому довелося довго досліджувати.

За сьогодні ми багато чому навчились. Найголовніше – орієнтуватись на незнайомій місцевості. За кілька годин довелося пройти за азимутами від однієї контрольної точки до іншої майже 20 кілометрів. І це – у чітко встановлений інструктором нормативний час. Тому кожен намагався включати мізки і використовувати набуті раніше знання, аби вдало пройти прокладений на карті маршрут руху”, — говорять добровольці.

Leave a Reply