Миколаївщина знову у вогні. Лише за добу, з 3 на 4 вересня, рятувальники зафіксували 17 пожеж.
Один з випадків стався у селі Єланець Вознесенського району – у житловому будинку загорівся матрац. На щастя, пожежу встигли зупинити на площі всього 2 квадратних метри.
Масштабні пожежі сталися на відкритих територіях: 16 займання сухої трави у громадах Баштанського, Миколаївського та Первомайського районів, а також у Миколаєві та Первомайську. Вогонь «з’їв» понад 11 гектарів.
На боротьбу з полум’ям вийшли 64 рятувальники та 16 одиниць техніки. Долучалися й місцеві пожежні команди – у Коблевому та Врадіївці.
Рятувальники закликають мешканців області бути максимально уважними: більшість займань на відкритих територіях стається через людську необережність.



