07.05.2022

На Миколаївщині Виплати пенсій за травень розпочались за графіком

Травнева пенсія на Миколаївщині виплачується за встановленими графіками. Дирекція Укрпошти отримала фінансування для пенсійних виплат по 14 травня. Виплати військових пенсіонерів профінансовані повністю.

Про це розповіла начальниця ГУ Пенсійного фонду України у Миколаївській області Олена Сичугова.

За словами Олени Сичугової пенсійні виплати за травень в Миколаївській області розпочались відповідно до діючого законодавства і затверджених графіків з 4 травня.

“Миколаївська обласна дирекція Укрпошти профінансована по 14 травня включно, установи банків профінансовані за 4 травня. В тому числі 4 травня профінансовані повністю виплати пенсій тих пенсіонерів, які отримують пенсії за Законом про пенсійне забезпечення військовослужбовців”, — розповіла Олена Сичугова.

Стосовно автоматичного перерахунку пенсій для пенсіонерів, які продовжують працювати і станом на 1 березня поточного року мають додатковий напрацьований стаж, Олена Сичугова розповіла, що цей розрахунок у Пенсійному фонді зможуть зробити лише після 10 травня.

“Перерахунок ми зробимо пізніше, що пов’язано зі змінами в законодавстві про сплату єдиного соціального внеску (ЄСВ), яким передбачено, що звітність по сплаченому ЄСВ надається поквартально, термін звітності до 10 травня. Тому у нас тільки після 10 травня буде така інформація і буде зроблений перерахунок, про проведення якого, і результати, повідомимо пізніше”, — сказала Олена Сичугова.

Фінансування пенсії за квітень 2022 було проведено достроково відповідно до змін внесених Постановою Кабінету Міністрів України 26 лютого поточного №162. У Миколаївській області, фінансування пенсій за квітень було проведено 26 березня, а виплати до 31 березня.

Джерело: СвідокІнфо

 

Leave a Reply