02.05.2022

На Миколаївщині заступниці голови райради повідомлено про підозру у колабораційній діяльності

Управлінням Служби безпеки України в Миколаївській області повідомлено про підозру заступниці голови Баштанської районної ради у причетності до колабораціонізму.

Досудовим слідством встановлено, що фігурантка, перебуваючи в окупованому російськими військами місті Снігурівка Миколаївської області, у співпраці з представниками держави-агресора здійснювала інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку російської федерації та її окупаційної влади, а також дискредитацію представників чинної місцевої  влади.

Зрадниця перейшла на бік ворога,  вчинивши злочин передбачений ч. 6 ст. 111-1 (Організація та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором та/або його окупаційною адміністрацією, спрямованих на підтримку держави-агресора, її окупаційної адміністрації чи збройних формувань та активна участь у таких заходах) КК України. Діяльність посадової особи широко висвітлювали підконтрольні державі-агресору мас-медіа.

Наразі оголошено заочну підозру посадовій особі органу місцевого самоврядування,  яка постійно перебуває в окупованому населеному пункті.

Заходи із припинення протиправної діяльності проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської обласної прокуратури.  Триває досудове слідство.

Зрадниці загрожує позбавлення волі на строк від десяти до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Leave a Reply