04.03.2022

На Миколаївщині утилізують окупантів

Підсумки боїв у Херсонській та Миколаївській областях,за останні два дні, підсумував голова Миколаївської військової адміністрації В.Кім, увечері 3 березня.
Він повідомив, що протягом двох діб відпрацювання аеродрому та військової бази біля Куйбишевого (неподалік Херсона) Збройні сили України знищили близько 245 одиниць техніки російських військ, 30 вертольотів, а також особовий склад.
“Вдалося знищити близько 245 одиниць техніки супротивника, а також особовий склад, величезні обсяги палива. Це була стратегічна база окупантів”, – йдеться у повідомленні.

“Ми знищили близько 30 вертольотів, дуже багато особового складу… Багато бензовозів, багато БТР завдяки друзям, які підсвічували ці об’єкти. Основна маса знищеної техніки за ці два дні – прямо на аеродромі та на базі, яка була поруч”, – сказав Кім.

Він зазначив, що зокрема 3 березня українські захисники цілий день “ганялися” за колонами ворогів.

“Одна колона – із села Піски, друга – недалеко від Баштанки. Зараз там ними займаються мисливці. Хороший день, добре відпрацювали. У нас втрат нуль, дякувати Богу. А от у окупантів – багато”, – заявив Кім.

М.Гаранін

One Response to На Миколаївщині утилізують окупантів

Leave a Reply