16.07.2022

На Намиві «Червоний Хрест» відкрив пункт видачі допомоги

Запрацював ще один пункт видачі гуманітарної допомоги в районі Намив від Миколаївської Обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Про це повідомляє журналіст Ірина Воронцова.

По вулиці Озерній 9 (колишня Червоних Майовщиків) почали видавати гуманітарні набори для мешканців району Намив. Отримати такі набори зможуть наступні категорії населення:

– особи з інвалідністю першої та другої груп;

– діти з інвалідністю до 18-ті років;

– багатодітні родини;

– внутрішньопереміщені особи (за наявністю довідки);

– батьки-одиначки, згідно зі ст.-135 Сімейного Кодексу (за наявністю довідки).

Це вже п’ятий пункт видачі, який почне працювати у Миколаєві. Співробітники Миколаївська обласна організація Товариства Червоного Хреста України разом з волонтерами продовжують працювати для всіх, хто потребує допомоги.

За підготовкою та втіленням у реальність стоїть велика праця однієї з організаторок, волонтерки Ірини Трошкіної.

«У всіх районах мешкають люди, які просто не в змозі навіть виїхати до центру міста, тому керівництвом Миколаївської обласної організації Червоного хреста України було прийнято рішення про відкриття додаткового пункту видачі у такому великому районі як Намив. Тут можуть отримати допомогу також і мешканці району Ліски», – пояснює Ірина.

Допомога буде надаватися один раз на місяць. Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 10-ї до 16-ї години. Тел. гарячої лінії: 0800339801.

Leave a Reply