07.07.2022

На Первомайщині затвердять вартість перевезення пасажирів з урахуванням кілометражу

Вартість пального не радує, але громадський транспорт працює. На засіданні виконкому Первомайської міської ради планують затвердити вартість перевезення пасажирів на деяких рейсах з урахуванням кілометражу. 

На засіданні виконкому міськради мають ухвалити рішення щодо вартості перевезення пасажира на один кілометр у приміському сполученні на автобусному маршруті загального користування №385 «Первомайськ — Підгородна» та маршруті №376 «Первомайськ — Грушівка» Первомайської міської територіальної громади. Найближче засідання виконкому в Первомайську планується на 8 липня 2022 року, тож проєкти рішень з даних питань вже опубліковані на сайті міськради.

В чому суть рішень

Згідно із запропонованими проєктами рішень, пропонують встановити вартість перевезення пасажира на один кілометр у приміському сполученні:

на автобусному маршруті загального користування №385 «Первомайськ — Підгородна» Первомайської міської територіальної громади — в розмірі 1,26 грн/пкм;

на автобусному маршруті загального користування №376 «Первомайськ — Грушівка» — в розмірі 1,2 грн/пкм.

Як рахували вартість

Рейси на Грушівку, згідно із затвердженим розкладом руху, перевізник ТОВ «Голта Автотранс» здійснює по двох графіках:

26 рейсів (13 обертів) 3 дні/ тиждень;
36 рейсів (18 обертів) 2 дні/ тиждень;
20 рейсів (10 обертів) 1 день/ тиждень;
34 рейси (17 обертів) 1 день/ тиждень.

Протяжність маршруту №376 «Первомайськ — Грушівка» у прямому та зворотному напрямках становить 10,3 км від початкових зупинок. Планова кількість перевезених пасажирів розрахована у кількості 435 пасажирів/день (моніторингові дані). Перевезення пасажирів на приміському маршруті здійснюють автобусом РУТА-25, що використовує дизельне пальне.

Рейси на Підгородну, згідно із затвердженим розкладом руху, здійснює приватне підприємство «Граф»: 16 рейсів (8 обертів) щоденно. Протяжність маршруту №385 «Первомайськ — Підгородна» у прямому та зворотному напрямках становить 15,1 км. Планова кількість пасажирів розрахована у кількості 256 пасажирів/ день. Перевезення пасажирів на приміському маршруті здійснюється транспортним засобом марки РУТА 25 (використовує газ та бензин).

Крім того, на засіданні виконкому можуть призначити ТОВ «Голта Автотранс» (Камінський) перевізником на приміському автобусному маршруті №90 «вул. Гетьмана Мазепи — АС «Голта» — с. Кінецьпіль», який планується до відкриття.

Нагадаємо: у Первомайську конкурс серед перевізників на право обслуговувати маршрути громадського транспорту не відбувся — жодного перевізника не допустили до конкурсу. Тому усі пасажирські перевезення в громаді здійснюються перевізниками за тимчасовими договорами.

Джерело: ГардСити

Leave a Reply