07.07.2022

На південному фронті ворог намагався безуспішно атакувати

Реактивною системою залпового вогню «Град» та артилерією 122-го калібру обстріляно село Лимани на Миколаївщині, внаслідок чого пошкоджено дитячий садок, будівлю адміністрації громади, знищено пожежну машину місцевої територіальної громади.

Постраждалих немає, повідомляють в ОК “Південь”.

В обстріляній опівдні Широківській громаді, де ворог пошкодив півтора десятки панелей сонячної електростанції, поранено одну цивільну особу.

 В районі Добрянки диверсійно-розвідувальна група до 10 осіб ранком здійснила спробу проходу в тил наших підрозділів. Втративши 5 рашистів вбитими і 1 пораненим, відійшла назад.

А в другій половині дня противник силами до стрілецького взводу здійснив спробу штурмових дій в напрямку Миролюбівки, поблизу тієї самої Добрянки. Успіху не мав, відступив.

Наші ракетно-артилерійські та авіаційні підрозділи атакували опорний пункт, місця зосередження та склади противника, як на Миколаївщині, так і на Херсонщині.

Підтверджені втрати противника складають: 38 рашистів, 1 танк Т-62, 2 мінометних комплекси 120-го калібру «Сані», 2 одиниці броньованої та 4 автомобільної техніки. А також 3 склади боєприпасів на Миколаївщині та 1 склад пально-мастильних матеріалів в Херсоні.

Leave a Reply